“Hard Days” Japon dram filmi fırtınalar estiriyor!

Hard Days , daha önce Devil , Parallel School Days: The Movie ve The Last 10 Years gibi filmleri yöneten Fujii Michihito tarafından yazılan ve yönetilen, uluslararası lisanslı bir Japon Netflix Orijinal suç drama filmidir . Nikkatsu, Robot Communications, Toho Company ve Wowow Films filmin arkasındaki yapım stüdyolarıdır.

Hard Days Netflix yayın tarihi ne zaman ?

Film, 30 Aralık 2023’te dünyanın çeşitli bölgelerinde Netflix’te yayınlanacak.

Hard Days dizisinin konusu nedir ?

Hasta annesini görmeye giden Dedektif Yuji Kudo, karakol polis şefi tarafından yeni bir rüşvet fonuna karıştığı iddiasıyla sorgulanır. Annesinin öldüğünü öğrendikten sonra şok halindeyken araba kullanırken kazara bir adama çarpar ve cesedi annesinin tabutuna saklamaya çalışır. Yuji tam vur-kaç olayından sıyrılacağını düşünürken Polis Memuru Yazaki’den uğursuz bir kısa mesaj alır.

Hard Days dizisinin oyuncuları kimler ?

Okada Junichi, Kudo Yuji rolünü oynuyor. Studio Ghibli hayranları, Junichi’nin Studio Ghibli’nin Tales from Earthsea ve From Up on Poppy Hill filmlerindeki ses çalışmalarına aşina olacak . Canlı aksiyona gelince, oyuncu The Eternal Zero , Hell Dogs , The Fable ve Samurai’s Promise gibi yapımlarda rol aldı.

Ayano Go, Yazaki Takayuki rolünü canlandırıyor. Japon aktörün başrol oynadığı Homunculus , Yakuza ve The Family gibi filmler Netflix’te bulunabilir. Ancak oyuncu en çok Öfke , Pamuk Prenses Cinayet Davası ve Rurouni Kenshin gibi filmlerle tanınıyor .

Hirosue Ryoko, Kudo Misako rolünü oynuyor. Aktris henüz bir Netflix Orijinal filminde rol almadı ve en çok Departures , Wasabi , Himitsu ve 20-seiki nosutarujia gibi filmlerdeki rolüyle tanınıyor .

Yardımcı oyuncu kadrosunun geri kalanı ise şu şekilde;

Oda Hajime rolünde Isomura Hayato (Kamen Rider Ghost)

Suruga Taro (Ebedi Sıfır), Kugayama Taichi rolünde

Yamanaka Takashi (Savaşın Çiçekleri) Kaji Masashi rolünde

Matsuda Yuki rolünde Kuroba Mario (Satorudayo)

Komakine Ryusuke (Kiraz Çiçeği Kulesi) Kawakami Shohei rolünde

Yamada Maho (Sıra Sende) Uematsu Yukiko rolünde

Kishitani Mayuko rolünde Shimizu Kurumi (Gintama)

Sugimoto Tetta (Kalkışlar) Awashima Mikio rolünde

Emoto Akira (Dr. Akagi) Senba Yutaka rolünde

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x