İkinci Dilan Polat ve Engin Polat Vakası mı? Özlem ve Tayyar Öz’le İlgili O Detaylar Ağızları Açık Bıraktı!

Dilan Polat ve Engin Polat’ın tutuklanmasının ardından gözler Özlem Öz ve Dr. Tayyar Öz çiftine çevrildi. Avukat Feyza Altun’un haklarında dikkat çeken iddialar ortaya attığı çiftle ilgili Show Ana Haber de çarpıcı açıklamalarda bulundu. Detaylar…

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=AV-pE…

Kara para akladıkları ve vergi kaçırdıkları iddia edilen Dilan Polat ve Engin Polat çifti, aralarında Dilan Polat’ın kardeşleri Sıla ve Can Doğu’nun da olduğu isimlerle birlikte bugün sabaha karşı tutuklandı.

Kısa sürede ulaştıkları şatafatlı hayat ve milyonlarca liralık harcamalarıyla gündeme gelen çiftin tutuklanmasının ardından gözler diğer fenomenlere çevrildi.

Özellikle Avukat Feyza Altun’un mercek altına aldığı Özlem Öz ve eşi Dr. Tayyar Öz, bir süredir sosyal medyanın tartışılan isimlerindedi. Öyle ki çiftin lüks yaşantıları, hâl ve hareketleri Dilan ve Engin Polat çiftine benzetiliyordu.

Lüks bir evde yaşayan ve lüks arabalarıyla dikkat çeken çiftten Özlem Öz, tıpkı Dilan Polat gibi güzellik merkezi sahibiyken eşi Dr. Tayyar Öz’ün de sülük gibi çeşitli tedaviler uygulanan bir kliniği var.

Avukat Feyza Altun, geçtiğimiz günlerde çiftle ilgili çok ciddi iddialar ortaya attı. “Özlem ve Tayyar Öz’ün kozmetik sattıkları firmayı 2021’de kurduğunu, 2022’de de 245 bin TL vergi ödediğini iddia eden Feyza Altun, “2022 model bir Renge Rover 13-14 milyon. Bir milyon kar edip 13 milyonluk arabaya binmek neredeyse imkansız gibi” açıklamasında bulundu.

Feyza Altun’un çiftle ilgili birtakım detaylara dikkat çekmesinin ardından klinikle ilgili birtakım iddialar da ortaya atıldı.

Show Ana Haber de bu çiftle ilgili çarpıcı iddialar ortaya attı. Lüks hediyeler, milyonlarca liralık arabalar ve yaşadıkları lüks villaya dikkat çeken Show Haber, “İkinci Dilan-Engin Polat Vakası mı?” sözleriyle çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Dr. Taylan Tayyar Öz’ün Ataşehir’deki kliniğine giden Show Ana Haber muhabiri, bazı çarpıcı detaylara dikkat çekti.

“Bakın burası bir apartmana benziyor, dışında da klinik yazmıyor. Ama Tayyar Öz’ün kliniği burası. Burada hacamat, sülük tedavisi, botoks ve dolgu işlemleri, ortopedi tedavisi yapıyor. İddiaya göre daha önce kendisi, bir çocuk ürünüyle ilgili ceza almıştı. Şimdi de sosyal medyada gıda takviyesi olarak görünen ama barkod okununca güneş kremi çıkan ürünü konuşuluyor.”

Show Ana Haber’in iddiasına göre İl Sağlık Müdürlüğü, Tayyar Öz’ün kliniğini mercek altına almış durumda.

Kaynak: Show Ana Haber

Haberin tamamını buradan izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x