Ünlülerden taziye mesajları! Erkan Özerman’ın vasiyeti ortaya çıktı

Best Model of Turkey Kurucu Başkanı, prodüktör, organizatör ve sanatçı menajeri Erkan Özerman, 2022 yılında pankreas kanserinin karaciğerine metastaz yapması nedeniyle tekrar tedavi görmeye başlamıştı.

Özerman, bir yıl önce yaptığı açıklamada, “Hayatımın sonunu yaşıyorum. Doktor ‘MR çekelim’ deyince, ben de çekelim dedim. Kanser olduğum ortaya çıktı. Kanser metastaz yapmış, karaciğere geçmiş. Yaşımdan ötürü doktorlar ameliyat yapmıyor. Çok iyi bir onkolog beni elinden geldiğince götürüyor” demişti.

VASİYETİ ORTAYA ÇIKTI

Ünlü isim, tedavi gördüğü hastanede 86 yaşındayken hayatını kaybetti. Özmeran’ın vasiyeti de vefatının ardından ortaya çıktı. Onur Akay’ın yazısına göre; Erkan Özerman’ın vasiyeti şu şekilde:

Teşvikiye Camii’nde herhangi bir tören yapmayın istemiyorum. Beni yaksınlar! Annemin babamın mezarının içine koymasınlar.

Sanat dünyasını yasa boğan ölümünün ardından, birbirinden ünlü isimler Erkan Özerman için başsağlığı mesajları yayınladı.

AJDA PEKKAN

“Sevgili Erkan Özerman’ı kaybetmiş olmanın derin üzüntüsünü yaşıyoruz, mekanı cennet olsun. Özerman ailesine sabırlar dilerim…”

DENİZ SEKİ

“Çok kıymetli, duayen Erkan Özerman’ı kaybetmişiz… Ah ne anılar, ne anılar. Çok üzüldüm. Sevenlerinin başı sağ olsun. Mekanı cennet olsun.”

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN

“Huzurla uyuyunuz Erkan bey…”

GÜLŞAH SARAÇOĞLU

“Yaşayan bir tarihti. Bir dönem kapandı… Ruhun şad olsun Erkan Özerman.”

AYŞE ERBULAK

“Bende çok emeği olan, çok şey öğrendiğim Erkan Özerman bedenen bizi terk etmiş. Sevenlerine sabır diliyorum, mekanı cennet olsun…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x