Çinli araştırmacılar tarafından incelenmişti! Defne Samyeli Bodrum’dan paylaştı

Çin’in önemli üniversitelerinden Xiamen Üniversitesi’nde genetik bilimi üzerine çalışmalarını sürdüren bir grup araştırmacının, dünyadaki genetik kökenler ve cilt gençliği üzerine farklı ülkelerden örnekler çalışarak yaptıkları bir araştırmada, Türkiye’den Defne Samyeli’yi inceledikleri geçtiğimiz ay öğrenilmişti.

Üniversitenin daveti üzerine önümüzdeki aylarda Pekin’e gitmeye hazırlanan Samyeli’nin hem genetik ve cilt gençliği üzerine çalışan araştırmacılarla bir toplantıda buluşacağı hem de yaklaşık 4000 kişiye cilt sağlığı ve güzellik konusunda konferans vereceği aktarılmıştı.

“BÜYÜK BİR SÜRPRİZ OLDU”

Defne Samyeli, konuyla ilgili şunları söylemişti:

Gerçekten çok şaşkınım. Bize Orta Doğu’dan ilgi gösterilmesine alışığım ama Uzakdoğu’dan beni takip eden, hatta araştıran böyle bir kadronun olduğunu bilmek ve bir konferansta beni dinlemeye bu kadar çok kişinin geleceğini öğrenmek bana büyük bir sürpriz oldu. Elbette çok sevinçle karşıladığım bir sürpriz. Dünyanın neresinde olursa olsun tutkuyla ilgilendiğim konularda böyle kalabalıkların önüne çıkıp konuşmak benim için büyük mutluluk.

BİNLERCE BEĞENİ ALDI

Yıllara meydan okuyan görüntüsüyle sık sık gündeme gelen 51 yaşındaki Defne Samyeli, son olarak 877 bin takipçisi bulunan sosyal medya hesabından paylaştığı karelerle dikkat çekti.

Havalar soğumaya başlamasına rağmen Bodrum’da tatile devam eden şarkıcı, kaldığı otelin balkonunda çekilen karelerini peş peşe yayınladı.

Samyeli’nin ayçiçeği emojisiyle yayınladığı kareleri kısa sürede 9 bine yakın beğeni alarak, sosyal medyanın gündemine oturdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x